Jutun lähetti Mitkä ? , Heinäkuun 7, 2016 kello: 10:28:24
Re: OVastineena juttuun: Re: O, jonka kirjoitti: Agimet , Heinäkuun 7, 2016 kello: 07:37:01:
Agimet kirjoitti:
» Ottamatta kantaa sopimus ym asioihin olisi ihan asiallista kertoa mitkä Smart-99 esteet eivät täytä sääntövaatimuksia. Vaikea uskoa, että niitä käytetään arvokisoissa jos näin on. Tai, että tuomarit ihmiset myyvät niitä varmistamatta, että voivat myös itse hyväksyä ne kisakentillä.» Terve.
» Juu niin minunkin mielestä ja olenkin useaan otteeseen kertonut et nuo tarkastusraportit saa puolestani julkaista( ja toivoisin ), kunhan julkaistaan sit kaikki . .. Ei taida olla minun "käsissä" tuon asian tarkempi selostus jos asiaa hallinnoiva taho ei halua näitä tuotavan avoimesti esille . . .» Kyllä myös meidän esteisiin ensimmäisinä vuosina noin 6 - 8 vuotta takaperin tuli korjaus kehoituksia ( ja pussiin vielä sopimuksen ekavuonna ), mut viimeisimmät tarkastukset läpäistiin ilman mitään huomautuksia.
» T.
» Jari / AgimetKysyin mitkä Smart-99 esteet eivät täytä sääntömääräyksiä? Yksinkertainen kysymys ei minua muut asiat kiinnosta.