Jutun lähetti katsomon puolella tällä kertaa , Heinäkuun 15, 2009 kello: 14:20:46
Re: Tämän vuoden yllätysnimi on.....Vastineena juttuun: Tämän vuoden yllätysnimi on....., jonka kirjoitti: FanClub , Heinäkuun 15, 2009 kello: 14:01:11:
Mineissä Ville ja Kleini... no joo... koiralla kontaktit 50/ 50 eli loikkaa tai ei loikkaa, nollakoneesta ei sen suhteen voida puhua mutta muuten parivaljakko on erittäin hyvä.
Anna ja Elli, siinä tasainen parivaljakko, harvoin nähty kisoissa kardinaalimokia kun taas Torkkin jengillä... pakka hajos tokavikalla esteellä, tuskin mahdollisuuksia maajoukkueeseen.
Mutta yllätyksiä saattaa tulla ja lähdetään kannustamaan tulevan viikonloppuna koirakoita kaikissa säkäluokissa. Parhaat voittaa ja muodostaa joukkueen, kuten aikaisempinakin vuosina eikö niin?