Jutun lähetti wanha , Maaliskuun 18, 2008 kello: 18:11:06
Re: hyvä LAW - palasitte maanpinnalle?Vastineena juttuun: Re: hyvä LAW - palasitte maanpinnalle?, jonka kirjoitti: voe mahoton , Maaliskuun 18, 2008 kello: 16:03:46:
Onneksi et kisannut markka-aikaan. Silloin startti maksoi 80-100mk. Minä veikkaan että starttimaksut pysynevät ennallaan. Jos on hienoja ja lämpimiä halleja niin ehkä kohoavat hieman.
voe mahoton kirjoitti:
» kouvolan kisa maksua voi tietysti vähän puolustella hyvillä palkinnoilla. jos sattuu pärjäämään, niin muumi-muki mätkästään kouraan ;).(no kaikista tämä ei ole hyvä palkinto)
» ja tämä vastaa arvoltaan juuri tuota kisa maksua. omasta mielestä kisa hinnat ovat jo nyt aika korkeat ja tulevaisuudessa ne vaan kasvavat. veikkaan että 2013 kisa hinnat on eka startti 20 ja seuraava 15. ei tässä kohta ole varaa kisata, kuin toisella meidän perheessä. no ei meillä silloin ole varmaan kuin yksi koirakaan :(.
» no tämä tätä hinta pohdiskelua, mitä LAW:n tulee niin soo soo...se siitä seuraava aihe, kiitos