Jutun lähetti Miten niin A matalalla? , Maaliskuun 20, 2007 kello: 14:39:03
Re: ATT 17.-18.3.07 TULOKSETVastineena juttuun: Re: ATT 17.-18.3.07 TULOKSET, jonka kirjoitti: coach , Maaliskuun 20, 2007 kello: 14:05:15:
coach kirjoitti:
» Miten niin A matalalla? kirjoitti:
» » Ihmettelen suuresti miten A-este voi makseilla olla jo mini/midi korkeudessa, uudet säännöthän eivät ole vielä voimassa. Tuomarit jotka laittavat A matalalle rikkovat voimassaolevia sääntöjä!!!!
» » Vai onko säännöt jo hyväksytty, kysymys lajiliitolle?» Johan se A oli matalalla Tanskan Pm-kisoissa viime vuonna! Tuomarina oli FCI>iin nokkamies.
Tanska ja Suomi ovat eri maita jos et ole huomannut:) Tanskassa uudet säännöt ovat astuneet voimaan 1.1.07 EI suomessa!!!! Monessa muussakin maassa ovat jo voimassa ei se silti tarkoita, että meilläkin voi toimia samoin.